JEŠTĚD RENTAL & SHOP

Využijte naší vybavené půjčovny lyží, snowboardů a sáněk.


Naše půjčovna nabízí lyže, snowboardy i sáňky té nejvyšší kvality. 

Vybírat můžete z nabídky aktuálních modelů od špičkového rakouského výrobce lyží Kästle. K dispozici vám budou různé typy lyží jak pro začátečníky, tak pokročilé lyžaře. Mimo to u nás najdete i snowboardy značky BurtonNitro, helmy Blizzard Bollé, boty RoxaDalbello nebo hole Leki.

Vybavení v půjčovně pravidelně obměňujeme a samozřejmě servisujeme.

V případě zájmu si u nás můžete nechat servisovat i vaše vlastní vybavení.


Novinka: Snowboardy Burton a Nitro nyní k zapůjčení!

 

Přicházíme s vzrušující novinkou pro všechny snowboardisty! Rozšířili jsme naši nabídku o špičkové snowboardy od renomovaných značek Burton a Nitro. Ideální pro jezdce všech úrovní. Přijďte si je vyzkoušet a užijte si dokonalý zážitek na sjezdovce!


Rental Check In

Nečekejte zbytečně ve frontách!

Nechcete ztrácet čas čekáním ve frontě na půjčovně? Máme pro vás řešení! Vyzkoušejte novinku Rental Check In. Jednoduše vyberte, co potřebujete online, a my pro vás vše připravíme. Když dorazíte, stačí se jen zastavit u pultu, kde vás čeká již připravené vybavení. Zaplatíte, a pak už můžete rovnou vyrazit na své dobrodružství na kopci! Ušetřete čas a užijte si více zábavy na svahu s naší pohodlnou a rychlou službou.Časově omezená akční nabídka skipasů na GOPASS! Jednodenní skipas max. za 690 Kč!

Více info