ŠKOLNÍ VÝLETY

Užijte si u nás ten nejlepší školní výlet!

Plánujete nezapomenutelný výlet s vaší školou, třídou, zájmovým spolkem, kroužkem nebo partou výletníků? Rádi byste objevili krásy Ještědského hřebene a okolí? Tak přijďte k nám do Skiareálu Ještěd a užijte si skvělý den plný dobrodružství a zážitků! 

Nabízíme vám nejen jedinečnou příležitost projet se lanovkou a vychutnat si nádherný výhled na okolní krajinu, ale také nekonečné možnosti pěších túr. Vydejte se s námi na zábavné výlety a objevujte tajemství okolních lesů a hor. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost prožít den plný zábavy, dobrodružství a krásných výhledů. S naší nabídkou se nebudete nudit!


MIMOŘÁDNÁ JÍZDA = jízda v den, kdy není plánovaný provoz lanové dráhy pro veřejnost. *Minimální počet osob pro uplatnění slevy je 20. POZOR! Provoz v červnu: pátek až neděle.

Jako každý rok jsme pro Vás připravili speciální cenovou nabídku pro skupiny minimálně 20 dětí ve věku 6 až 15 let s doprovodem zdarma (max. 2 osoby vyjma obědového MENU na Ještědském vysílači).

Pro poskytnutí extra jízdy pro Vaši skupinu mimo náš provoz jsme schopni zajistit jízdu za mimořádnou cenu 2.500,-. V rámci provozní doby jsme schopni poskytnout slevu na jízdné pro vaši skupinu. V případě zájmu stačí vyplnit formulář (zde) a odeslat ke schválení na e-mail info@skijested.cz. Potvrzený formulář odevzdáte na pokladně při vyzvednutí Lístků. Lístky Vám budou nahrány na čipovou kartu s opakovaným průchodem. Karta je zálohovaná částkou 200 Kč. Při vrácení čipové karty a vyzvednutí zálohy bude zároveň prověřena shoda s nahlášeným a skutečným počtem využití průchodů. Případně Vás k turniketům doprovodí pracovník infocentra, abychom Vás neomezovali ve Vašich plánech.

 

 

DOPLŇUJÍCÍ INFO

  • LANOVKA SKALKA - Sedačková lanovka ORLEN line Skalka vás bezpečně vyveze během pár minut na ještědský hřeben. Užijte si poklidnou jízdu na čerstvém vzduchu a překrásné výhledy do krajiny.  Odsud dále pokračujte některým ze značených okruhů. Více info zde.
  • DOPRAVA A PARKOVÁNÍ - V případě autobusové dopravy pohodlně zaparkujte na P1 centrálním parkovišti (200 Kč/den), případně využijte liberecké MHD a dojeďte tramvajovou linkou č. 3 na konečnou stanici Horní Hanychov. Budova infocentra i nástupní stanice lanové dráhy Skalka je nadohled parkoviště i tramvajové zastávky.
  • KONTAKT - v případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte obrátit na naše infocentrum (info@skijested.cz / +420 737 222 499), rádi vám poradíme.

Nejvýhodnější jízdenky koupíte přes www.gopass.travel

Více info