Půjčovna elektrokol od Mountfieldu

Naše půjčovna nabízí kvalitní elektrokola, která vám umožní objevovat krásy Ještědu a jeho okolí s lehkostí a pohodlím. Kola od renomovaného výrobce Mountfield jsou zárukou spolehlivosti a skvělého výkonu, takže si můžete naplno užít svou cyklistickou výpravu.

Elektrokola si můžete snadno půjčit v budově našeho infocentra, kde vám náš přátelský personál rád poradí a pomůže s výběrem. Ať už jste vášniví cyklisté nebo začátečníci, naše e-biky vám otevřou dveře k novým dobrodružstvím a nezapomenutelným zážitkům. Přijďte si vyzkoušet jízdu, která kombinuje moderní technologii s nádhernou krajinou – těšíme se na vaši návštěvu!

Pánské elektrokolo

HORSKÉ ELEKTROKOLO MOUNT 5.4 MAX DRIVE (21)

 

Horské elektrokolo se středovým motorem. Jedná se o kolo vhodné do terénu, ale i na pohodové výlety po cyklostezkách a zpevněných cestách.

VÍCE INFORMACI NAJDETE ZDE

 


Dámské elektrokolo

HORSKÉ ELEKTROKOLO HILL 5.4 W MAX DRIVE (16)

 

Dámské horské elektrokolo se středovým motorem. Je vhodné do terénu, ale i na pohodové výlety po cyklostezkách a zpevněných cestách.

VÍCE INFORMACÍ NAJDETE ZDE


Dětské elektrokolo

DĚTSKÉ ELEKTROKOLO JUNIOR 3.4

Dětské elektrokolo s motorem v zadním náboji. Je vhodné pro děti ve věkovém rozmezí 8-11 let s výškou postavy cca 120-145 cm. Tento model může výborně posloužit i dětem s omezenými možnostmi pohybu nebo rodinám, kde vlastní elektrokolo mají všichni a děti by dospělým na klasickém kole nestačily.

VÍCE INFORMACÍ NAJDETE ZDE

 

Do odvolání je uzavřena ZELENÁ TRASA pro terénní koloběžky. Děkujeme za pochopení.

Více info