KUBÍKOVA LYŽAŘSKÁ ŠKOLA

Profesionální lyžařská a snowboardová škola, která vám pomůže s prvními obloučky i pokročilými technikami jízdy.


UČÍME V TĚCHTO JAZYCÍCH:


 • Nabízíme výuku pro začátečníky i pokročilé všech věkových kategorií na lyžích i snowboardu přes den i v rámci večerního lyžování. Svěřte své děti do rukou odborně vyškolených instruktorů v našem dětském parku Kubík FunPark, kde je pro naše klienty připraveno kompletní zázemí a moderní výukové prvky (2 posuvné pásy, 1 dětský vlek poma, atrakce). Pokračovat můžeme rovnou na ostatní sjezdovky ve středisku včetně rodinné sjezdovky Nová Skalka (5). V případě výuky na sjezdovce Nová Skalka je nutné si zakoupit skipas.
 • Výuku vám přizpůsobíme na míru, ať už jste dítě nebo dospělý. Děti od 3 let si užijí zábavu v Kubík FunParku s pojízdnými pásy, dospělým zase pomůžeme překonat počáteční nejistotu a odbourat zábrany. S námi si lyže nebo snowboard zamilujete hned po první jízdě, je to totiž úžasná zábava!
 • Pokud jste už něco na lyžích odjezdili, ale přijde vám, že už se vaše technika nijak neposouvá a nelepší? Zalyžujte si s naším instruktorem a získejte užitečnou zpětnou vazbu. Náš lektor s vámi bude techniku pilovat tak usilovně, že se brzy stanete králem či královnou sjezdovek.

    

  Kubíkova lyžařská škola - Skiareál Ještěd

   

  - lekci rezervujte nejpozději do 14:00 den před výukou

  - víkendové lekce rezervujte minimálně 3 dny předem

  - pokud se nám nedovoláte, zavoláme vám zpět

  - odeslání rezervace neznamená její automatickou rezervaci, vždy od nás musíte obdržet potvrzení!


  Co nabízíme?

  • skvěle dostupnou a velkou výukovou zónu o rozloze až 8.000 m2
  • profesionální výuku lyží i snowboardu (certifikovaní a jazykově vybavení instruktoři)
   • kvalitní půjčovnu kompletního vybavení
   • shop s lyžařskými doplňky

   REZERVACE

   Skiareál Ještěd je v denním provozu. Aktuální sněhové podmínky jsou vynikající, tak neváhejte! Nejvýhodnější skipasy kupujte již nyní na www.gopass.travel

   Aktuální provoz