KARIÉRA

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na kariera@skijested.cz

Lyžařský a snowboardový instruktor

CHARAKTERISTIKA:

  • Instruktor lyžování a snowboardingu

POŽADAVKY:

  • platný kurz učitele lyžování neb snowboardingu (nabízíme úhradu)
  • znalost AJ/NJ výhodou
  • komunikativnost, spolehlivost, práce s dětmi, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilita, odolnost vůči stresu, organizační schopnosti, příjemné vystupování, profesionalita

NABÍZÍME:

  • mzdu až 270 Kč/hod
  • skipas do všech středisek TMR (Špindl, Jasná, Vysoké Tatry, ledovec Mölltaler a Szczyrk)
  • proplacení instruktorského kurzu
  • 40% sleva na pořízení lyží Armada a snowboardů Nitro
  • 50% sleva na veškeré produkty v JEŠTĚD Gastronomy
  • ubytování přímo v areálu zdarma
  • možnost kariérního růstu

Obsluha půjčovny

Naše půjčovna a servis se nachází v nové budově u lanovky Skalka. Je špičkově vybavena a toto vybavení každoročně doplňujeme. Snažíme se poskytnout nejvyšší úroveň servisu pro naše klienty, ale také kvalitní zázemí pro naše zaměstnance. Hledáme lidi, kteří chtějí pracovat v mladém kolektivu, zajímají se o sport a pozorují nejnovější trendy v oblasti lyžovaní a snowboardingu.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Servisovat lyže a snowboardy.
  • Seřizovat vybavení.
  • Informovat zákazníky o vybavení.
  • Zodpovědnost za materiální zabezpečení chodu servisu a za svěřené hodnoty.

POŽADAVKY:

  • Manuální zručnost (praxe v oboru vítána, ale samozřejmě všechno rádi naučíme).
  • Jazyky: AJ/NJ - aktivní znalost výhodou
  • Výborné komunikační schopnosti
  • Příjemné a vstřícné vystupování při osobním kontaktu s klienty
  • Flexibilita, samostatnost při řešení problémů
  • Týmový duch a loajalita vůči celé společnosti

MZDOVÉ PODMÍNKY

  • 120 Kč/hodina + provize z prodeje

VÝHODY

  • Celoroční skipas za 500 Kč platný i ve střediscích TMR (Vysoké Tatry, Jasná, Szczyrk)
  • Zvýhodněné vstupy do aquaparků (AQP Tatralandia, AQP Bešeňová).
  • Sleva 50% na stravování ve střediscích TMR (Vysoké Tatry, Jasná, Szczyrk)
  • Sleva 30% na nákupy v prodejnách MOTION
  • možnost ubytování přímo v areálu

Vlekař, strojník

Obsluhuje lyžařský vlek a zodpovídá za bezpečnost přepravovaných osob.

ZODPOVĚDNOST:

  • Zabezpečovat chod, obsluhu lyžařského vleku a v určené směně bezprostředně zodpovídat za provoz zařízení s ohledem na bezpečnou přepravu osob, organizovat pohyb osob na nástupišti.
  • Vykonávat prohlídky, kontrolovat a opravovat lyžařský vlek s cílem udržovat ho provozu schopný.
  • Provádět údržbu povrchu před a za turniketem, zapisovat stav turniketů do knihy.
  • Dohlížet na vypouštění unášečů na horní stanici
  • Dohlížet, případně obsluhovat nastupování klientů na unášeče.
  • Jakoukoliv poruchu nebo přerušení provozu dopravního zařízení – vlek, je povinen neprodleně hlásit svému nadřízenému.
  • Jakýkoliv úraz, související s provozem dopravního zařízení – vlek, je povinen neprodleně hlásit svému nadřízenému – vedoucímu provozu
  • Podávat informace vyplývající z přepravního řádu společnosti.
  • Provádět plnění dalších úkolů dle příkazů nadřízeného pracovníka.

POŽADAVKY:

Vzdělání: SŠ bez maturity, SŠ s maturitou

Zaměření: učební obor elektrotechnického, strojnického nebo dopravního zaměření

Jazyky: nevyžaduje se znalost cizích jazyků, výhodou AJ/NJ

Další: zodpovědnost, flexibilnost, pracovitost, příjemné vystupování, proklientský přístup, dobrý lyžař, dobrý zdravotní stav, manuální zručnost

CERTIFIKÁTY A OSVĚDČENÍ:

  • osvědčení na obsluhu LV, osvědčení na práci ve výškách výhodou

MZDOVÉ PODMÍNKY:

  • Odpovídající platové ohodnocení, benefity, atd.

VÝHODY:

  • Možnost ubytování přímo v areálu

LANOVKA ZDARMA - Ubytujte se u našich partnerských hotelů a svezte se ZDARMA lanovkou Skalka!

Více info