BENEFITY SKIPASU NA 3 ROKY

Gratulujeme! Zakoupením Ještěd sezońky na 3 roky jste si zajistili nejen lyžování za těch nejvýhodnějších podmínek, ale celou řadu dalších benefitů. (vztahuje se na držitele sezónních permanentek zakoupených před zimní sezónou 2020/21)


JÍZDNÉ NA LANOVKY PO CELÝ ROK

Sjezdovka Nová Skalka znamená začátek nové éry lyžování na Ještědu. Vy si nyní můžete užít naše lanovky zdarma po celý rok, a to rovnou po dobu dalších tří let! Vyrazte k nám i během letní sezóny a užijte si turistiku nebo cyklo výlet s celou rodinou. Zkrátka, užijte si Ještěd naplno po celý rok!

EARLY BIRD

Užijte si možnost lyžování na ranním manšestru sjezdovky Nová Skalka a buďte na svahu o hodinu dříve než ostatní. Začněte svůj pracovní den nebo volný čas o víkendu tou nejlepší lyžovačkou, kterou vám Ještěd nabídne. Ranní ptáče, dál doskáče!

50% SLEVA NA SERVIS LYŽÍ

Mějte svoje lyžařské vybavení vždy v té nejlepší kondici. Využijte jednou v průběhu sezóny svoji slevu 50% na servis v naší půjčovně. Slevu můžete použít na malý i velký servis dle vašeho uvážení. Jedině tak si užijete lyžování na Nové Skalce naplno!

Jaká sleva se vztahuje na servis lyží, pokud si koupím sezónku na 3 roky?

 • Pro majitele této permanentky platí sleva 50 % na servis lyží (můžete uplatnit na velký i malý servis dle vlastního výběru).
 • Tento benefit je možné uplatnit maximálně 3x (1x za každou sezónu platnosti permanentky).
 • Tento benefit se vztahuje pouze pro majitele sezónního skipasu na 3 roky.

SKIPASY ZDARMA PRO LIBERECKÉ PRVŇÁČKY

Nákupem svojí sezónky jste přispěli na prospěšnou věc! Podpořili jste pohybové aktivity u našich nejmenších a začínajících lyžařů. Za každou prodanou tříletou permanentku věnuje naše společnost TMR Ještěd v součinnosti se statutárním městem Liberec denní skipasy zdarma žákům prvních tříd. A to díky výtvarné soutěži s názvem "Lyžování na Ještědu", kde se mohly všechny oslovené liberecké školy aktivně zapojit do 18. prosince 2020. Vítězné třídy byly odměněny a jejich žáci obdrželi skipasy v polovině ledna roku 2021. Děkujeme!

Jakým způsobem byly vyřešeny jednodenní skipasy zdarma pro žáky libereckých prvních tříd?

 • Nákupem svojí sezónky jste přispěli na prospěšnou věc! Podpořili jste pohybové aktivity u našich nejmenších a začínajících lyžařů.
 • Za každou prodanou tříletou permanentku věnovala naše společnost TMR Ještěd v součinnosti se statutárním městem Liberec denní skipasy zdarma žákům prvních tříd.
 • Jedná se o společnou aktivitu se Statutárním městem Liberec.
 • Rozdělení skipasů mezi konkrétní ZŠ a žáky prvních tříd proběhlo na základě objektivního vyhodnocení výtvarné soutěže libereckých ZŠ pod názvem "Lyžování na Ještědu"
 • Jednotlivé třídy oslovených ZŠ se mohli účastnit do 18. prosince 2020. Vítězné třídy byly odměněny a jejich žáci obdrželi skipasy v polovině ledna roku 2021.
 • Tento benefit nelze chápat jako skipas zdarma pro majitele sezónky na 3 roky.
 • Tento benefit se vztahuje pouze pro majitele sezónního skipasu na 3 roky.

ODMĚNA NAVÍC ZA ŠETRNOST VŮČI PŘÍRODĚ

Šetřete životní prostředí a přijeďte si za odměnu zalyžovat až se třemi kamarády nebo členy rodiny. Úsporou elektřiny nebo vody v domácnosti totiž získáte do svého GOPASS konta tři jednodenní skipasy za každý rok rok platnosti sezónky, kdy se vám to podaří. A to se vyplatí!

(Benefit je možné čerpat od listopadu 2021)

Jakým způsobem si mohu zažádat o benefit 3 jednodenních skipasů za šetření elektřinou nebo vodou v domácnosti?

 • Benefit je možné uplatnit od listopadu 2021 na základě ročního vyúčtování energií a spotřeby vody v domácnosti.
 • Tento benefit je možné uplatnit maximálně 3x (1x za každou sezónu platnosti permanentky).
 • Tento benefit se vztahuje pouze pro majitele sezónního skipasu na 3 roky.Potřebujete s něčím poradit?

SKIAREÁL JEŠTĚD

e-mail: info@skijested.cz
tel.: +420 737 222 499 (8.00 - 16.30 hod.)

GOPASS - INFOLINKA

e-mail: info@gopass.cz
tel.: +420 499 467 101 (9.00 - 16.00 hod.)


JEŠTĚD - HORY ZA ROHEM


Skiareál Ještěd - to pravé místo pro aktivní trávení volného času, vhodné pro individuální sportovce i rodiny s dětmi. Přijeďte k nám tramvají z centra Liberce nebo autem z Prahy za pouhou hodinku.


← zpět na domovskou stránku

Podzimní provoz sedačkové lanovky Skalka probíhá nadále o víkendech až do 31.10.2021.

>> VÍCE INFO