BENEFITY SKIPASU NA 3 ROKY

Gratulujeme! Zakoupením Ještěd sezońky na 3 roky jste si zajistili nejen lyžování za těch nejvýhodnějších podmínek, ale celou řadu dalších benefitů.


JÍZDNÉ NA LANOVKY PO CELÝ ROK

Sjezdovka Nová Skalka znamená začátek nové éry lyžování na Ještědu. Vy si nyní můžete užít naše lanovky zdarma po celý rok, a to rovnou po dobu dalších tří let! Vyrazte k nám i během letní sezóny a užijte si turistiku nebo cyklo výlet s celou rodinou. Zkrátka, užijte si Ještěd naplno po celý rok!

EARLY BIRD

Užijte si možnost lyžování na ranním manšestru sjezdovky Nová Skalka a buďte na svahu o hodinu dříve ostatní. Začněte svůj pracovní den nebo volný čas o víkendu tou nejlepší lyžovačkou, kterou vám Ještěd nabídne. Ranní ptáče, dál doskáče!

50% SLEVA NA SERVIS LYŽÍ

Mějte svoje lyžařské vybavení vždy v té nejlepší kondici. Využijte jednou v průběhu sezóny svoji slevu 50 % na servis v naší půjčovně. Slevu můžete použít na malý i velký servis dle vašeho uvážení. Jedině tak si užijete lyžování na Nové Skalce naplno!

Jaká sleva se vztahuje na servis lyží, pokud si koupím sezónku na 3 roky?

 • Pro majitele této permanentky platí sleva 50 % na servis lyží (můžete uplatnit na velký i malý servis dle vlastního výběru).
 • Tento benefit je možné uplatnit maximálně 3x (1x za každou sezónu platnosti permanentky).
 • Tento benefit se vztahuje pouze pro majitele sezónního skipasu na 3 roky.

SKIPASY ZDARMA PRO LIBERECKÉ PRVŇÁČKY

Nákupem svojí sezónky jste přispěli na prospěšnou věc! Podpořili jste pohybové aktivity u našich nejmenších a začínajících lyžařů. Za každou prodanou tříletou permanentku věnuje naše společnost TMR Ještěd v součinnosti se statutárním městem Liberec denní skipasy zdarma žákům prvních tříd. A to díky výtvarné soutěži s názvem "Lyžování na Ještědu", kde se mohly všechny oslovené liberecké školy aktivně zapojit do 18. prosince 2020. Vítězné třídy budou odměněny a jejich žáci obdrží skipasy v polovině ledna roku 2021. Děkujeme!

Jakým způsobem budou řešeny jednodenní skipasy zdarma pro žáky libereckých prvních tříd, pokud si koupím sezónku na 3 roky?

 • Nákupem svojí sezónky jste přispěli na prospěšnou věc! Podpořili jste pohybové aktivity u našich nejmenších a začínajících lyžařů.
 • Za každou prodanou tříletou permanentku věnuje naše společnost TMR Ještěd v součinnosti se statutárním městem Liberec denní skipasy zdarma žákům prvních tříd.
 • Jedná se o společnou aktivitu se Statutárním městem Liberec.
 • Rozdělení skipasů mezi konkrétní ZŠ a žáky prvních tříd proběhne na základě objektivního vyhodnocení výtvarné soutěže libereckých ZŠ pod názvem "Lyžování na Ještědu"
 • Jednotlivé třídy oslovených ZŠ se mohli účastnit do 18. prosince 2020. Vítězné třídy budou odměněny a jejich žáci obdrží skipasy v polovině ledna roku 2021.
 • Tento benefit nelze chápat jako skipas zdarma pro majitele sezónky na 3 roky.
 • Tento benefit se vztahuje pouze pro majitele sezónního skipasu na 3 roky.

ODMĚNA NAVÍC ZA ŠETRNOST VŮČI PŘÍRODĚ

Šetřete životní prostředí a přijeďte si za odměnu zalyžovat až se třemi kamarády nebo členy rodiny. Úsporou elektřiny nebo vody v domácnosti totiž získáte do svého GOPASS konta tři jednodenní skipasy za každý rok rok platnosti sezónky, kdy se vám to podaří. A to se vyplatí!

(Benefit je možné čerpat od listopadu 2021)

Jakým způsobem si mohu zažádat o benefit 3 jednodenních skipasů za šetření elektřinou nebo vodou v domácnosti?

 • Benefit je možné uplatnit od listopadu 2021 na základě ročního vyúčtování energií a spotřeby vody v domácnosti.
 • Tento benefit je možné uplatnit maximálně 3x (1x za každou sezónu platnosti permanentky).
 • Tento benefit se vztahuje pouze pro majitele sezónního skipasu na 3 roky.Potřebujete s něčím poradit?

SKIAREÁL JEŠTĚD

e-mail: info@skijested.cz
tel.: +420 737 222 499 (8.00 - 16.30 hod.)

GOPASS - INFOLINKA

e-mail: info@gopass.cz
tel.: +420 499 467 101 (9.00 - 16.00 hod.)


JEŠTĚD - HORY ZA ROHEM


Skiareál Ještěd - to pravé místo pro aktivní trávení volného času, vhodné pro individuální sportovce i rodiny s dětmi. Přijeďte k nám tramvají z centra Liberce nebo autem z Prahy za pouhou hodinku.


← zpět na domovskou stránku

Letní prázdniny jsou v plném proudu. Užijte si dovolenou na Ještědu přesně podle svého gusta.

Více info