EXPRESNÍM SKIBUSEM Z PRAHY NA JEŠTĚD

Z VELKOMĚSTA NA LYŽÍCH ZA POUHÝCH 70 MINUT

Nechce se Vám na Ještěd řídit?  Přijeďte autobusem CITY SKI!

 

Skiareál Ještěd spolu se CITY SKI Vám nabízejí komfortní odvoz na hory za super cenu.  CITY SKI je největším poskytovatelem jednodenních lyžařských zájezdů v ČR a cesta busem CITY SKI šetří přírodu i Vaši peněženku.  Společně Vám všem pražským lyžařům nabízíme časově i finančně dostupný den na horách.

SLUŽBY

Součástí zájezdů CITY SKI je zábava, soutěže, seznamka a další služby vytvářející neopakovatelnou atmosféru lyžařské komunity.  Každý účastník  zájezdu obdrží v ceně zájezdu zpáteční dopravu, celodenní skipas, lyžařský časopis.  Pokud nemáte s kým vyrazit na hory, nebo chcete šetřit náklady a deštné pralesy, autobus CITY SKI je pro Vás ta správná volba.  Navíc, možná vedle Vás bude sedět budoucí partner na lyžování a/nebo na život.  

CENY

Cena balíčku BUS + SKIPAS je 750 Kč.  Tato cena je jednotná pro všechny lyžaře a nevztahují se na ni další slevy.  Děti mladší šesti let u  nás na Ještědu lyžují zdarma a platí tedy pouze dopravu.

ODJEZDOVÉ MÍSTO

Autobusy CITY SKI odjíždějí z Prahy od stanice metra Palmovka vždy v sedm hodin ráno, pokud není uvedeno jinak. Autobus CITY SKI přijíždí na Ještěd po osmé ráno, dle podmínek na silnicích, takže budete jedni z prvních na svahu.  

Vaše jednodenní skipasy dostanete již autobuse.  Nebudete tedy muset stát frontu u pokladen, ale můžete jít rovnou na lanovku.  Denní lyžování u nás na Ještědu končí v 15:00 a odjezd autubusu CITY SKI je v 15:15.  Zpátky v Praze tedy stihnete ještě kino nebo divadlo.

TRASA

Trasa autobusů CITY SKI z Prahy vede přes Mladou Boleslav.  Trasa nemá plánované zastávky, ale pokud bydlíte po cestě a chcete přiskočit do busu za jízdy, kontaktujte CITY SKI.  Majitel CITY SKI Pavel Trčala Vám možná vyhoví a nechá bus přibrzdit u Vaší osady.

REZERVACE

Během lyžařské sezóny vypisuje CITY SKI zájezdy na Ještěd o víkendu i v týdnu.  Zájezdy nemusíte platit dopředu, ale musíte si rezervovat místo.   Termíny zájezdů, rezervace, fotogalerie ze zájezdů, videa o lyžování, lyžařskou seznamku a veškeré další informace o službě CITY SKI naleznete  na: www.cityski.cz


Již v sobotu 15.5.2021 zahajujeme letní provoz. Kupujte nově vybrané jízdenky na lanovku Skalka online přes GOPASS.CZ! V provozu bude i bikepark (B1 - "La Spagheta" a B2 - "Turistická), terénní koloběžky a gastro. Děkujeme a těšíme se na vás!

Více info